Sustainable retail
London Design Festival 20-21 Bloomsbury Way, LondonCombineer deze tour met een bezoek aan het London Design Festival
De inspiratie ligt op straat.., de vraag is alleen waar? De Retail Inspiratie Tour (RIT) thema's, de lezingen, webinars en 'live' trainingen voor 2023 tref je hieronder in de agenda aan.
Ook dit seizoen zijn er weer volop maatwerkopties. De inspiratietours zijn altijd met een Nederlandstalige local. Informeer vrijblijvend naar de mogelijkheden door contact op te nemen met Carin Frijters via carin@retailtheater.nl of te bellen met 06 22991709.
Combineer deze tour met een bezoek aan het London Design Festival
Deze maatwerk Retail Inspiratie Tour voor retailers uit Australië heeft een focus op omnichannel retail en vindt plaats in Amsterdam.
De wereld om ons heen verandert in een steeds hoger tempo. Hoe ga jij als retailer hiermee om? Véél te weinig laten we ons inspireren door de vaak verrassende concepten in onze eigen omgeving. De inspiratie ligt op straat.., de vraag is alleen waar?
Combineer je deelname aan deze Retail Inspiratie Tour met een bezoek aan Art Rotterdam en Object Rotterdam dat plaatsvindt van 9 t/m 12 februari.
Combineer je deelname aan deze Retail Inspiratie Tour met een bezoek aan Material District in Utrecht dat plaatsvindt van 8 t/m 10 maart. Bij minimaal 8 deelnemers tot maximaal 12 deelnemers gaan we inspiratie snuiven in het verrassende Utrecht. Ga je mee? De genoemde prijs is de prijs per deelnemer en is exclusief btw.
Ook dit seizoen zijn er weer volop maatwerkopties en altijd met een Nederlandstalige local. Informeer vrijblijvend naar de mogelijkheden door contact op te nemen met
Carin Frijters via carin@retailtheater.nl of te bellen met 06 22991709.